Osnovna škola Dugopolje Dugopolje

> Ponude
Otvaranje ponuda za organizaciju višednevne izvanučionične nastave

Otvaranje ponuda za organizaciju višednevne izvanučionične nastave temeljem poziva 3/2020 održat će se 23. lipnja 2020. u 11.00 h

Udgoda termina otvaranja ponuda

Autor: Željko Šparmajer, 19. 3. 2020. 20:28

Zbog izvanredne situacije i mjera prevencije od COVID19 virusa termin predviđen za otvaranje ponuda davatelja usluga za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave iz poziva br. 3/2020 se odgađa do daljnjeg.

Novi termin bit će određen odmah po prestanku izvanrednih okolnosti.

Autor: Željko Šparmajer, 4. 3. 2020. 14:45

Poziv možete preuzeti ovdje

Odluka o poništenju javnog poziva br. 2/2020

Odluku o poništenju javnog poziva br. 2/2020 za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave možete preuzeti ovdje.

Odluka o odabiru davatelja usluge

Odluku možete preuzeti ovdje.

POZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDA

Poziv davateljima usluga na predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika četvrtih. razreda u šk. god. 2019. /2020. možete preuzeti OVDJE

Poziv možete preuzeti ovdje.

POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE (Škola u prirodi)

Odluka o odabiru davatelja usluge

Odluku možete pročitati ovdje:

POZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDA

Poziv davateljima usluga na predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika četvrtih. razreda u šk. god. 2018. /2019. možete preuzeti ovdje.

Odluka o odabiru ponuda

Odluku o tri najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika četvrtih razreda u  2018. /2019. možete preuzeti ovdje.

Odluka o odabiru davatelja usluge

Odluku možete pročitati ovdje.

POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE (Škola u prirodi)

Odluka o odabiru davatelja usluge

Odluka možete pročitati ovdje.

POZIV NA PREDSTAVLJANJE PONUDA

Poziv davateljima usluga na predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika talijnskog jezika (kao izbornog predmeta) od 5.-8. razreda u Italijiu šk. god. 2018. /2019. možete preuzeti ovdje.

Odluka o odabiru ponuda

Odluku o dvije najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika talijanskog jezika (kao izbornog predmeta) od 5.-8. razreda u Italijiu šk. god. 2018. /2019. možete preuzeti ovdje.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike koji pohađaju izbornu nastavu talijanskog jezika možete preuzeti

ovdje.

Javno otvaranje ponuda održat će se u školi dana 17. prosinca 2018. god. u 1130 h.

ODLUKA O ODABIRU AGENCIJE ZA IZVOĐENJE IZVANUČIONIČKE NASTAVE ZA UČENIKE 8. RAZREDA

Odluku možete preuzeti ovdje.

ODLUKA POVJERENSTVA O IZBORU DVIJE PONUDE

Odluku povjerenstva o izboru dvije ponude koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku povodom organizacije višednevne izvanučioničke nastave za osme razrede OŠ Dugopolje 2108. godine možete preuzeti ovdje.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE TERENSKE NASTAVE

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za 8. razrede možete preuzeti

ovdje.

Javno otvaranje ponuda održat će se u školi dana 21. ožujka 2018. god.

u 12.00 h

ODLUKA O ODABIRU AGENCIJE ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI

Odluku o odabiru turističke agencije za organizaciju škole u prirodi učenika četvrtih  razreda u školskoj godini 2017./2018.možete preuzeti ovdje.

ODLUKA POVJERENSTVA O IZBORU TRI PONUDE

Odluku povjerenstva o izboru tri ponude koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku povodom organizacije škole u prirodi za četvrte razrede OŠ Dugopolje 2108. godine možete preuzeti ovdje.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI

Obrazac poziva za organizaciju škole u prirodi za četvrte razrede možete preuzeti

ovdje.

Javno otvaranje ponuda održat će se u školi dana 12. veljače 2018. god.

u 18.00 h

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave možete preuzeti ovdje.

Željko Šparmajer / datum: 12. 05. 2017. 11:32

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI

ovdje.

Javno otvaranje ponuda održat će se u školi dana 15. veljače 2017. god.

u 18.00 h

Željko Šparmajer / datum: 29. 11. 2016. 11:22

Obrazac možete preuzeti ovdje

Obavijest zainteresiranim putničkim agencijama:

Datum otvaranja ponuda naveden u pozivu za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave br 2/2016 mijenja se.

Važeći datum otvaranja ponuda je 8. prosinca 2016. u 13.15 h.

« Listopad 2020 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Dugopolje Dugopolje / Stepinčeva 4, HR-21204 Dugopolje / os-dugopolje.skole.hr / dugopolje@os-dugopolje.skole.hr